TASARIM SÜRECİ

Çalışma şeklini belirliyoruz.

Mevcut koleksiyonumuzdan herhangi bir seçim yapmadınız. Tamamen size özel yeni bir tasarım yapılmasını istediniz. Tasarım sürecimiz bu noktada başlıyor.

Sizi daha yakından tanıyoruz.

Bu süreçte en önemli nokta sizi yakından tanımak. İlk görüşmemizi sizin uygunluğunuza göre tasarım ofisimizde, telefonla ya da e-posta aracılığıyla yapacağız. Bu görüşmede büyük gününüzle ilgili fikir sahibi olmaya çalışacağız ve hangi ürün/hizmetlerimiz ile ilgilendiğinizi öğreneceğiz. Hedefimiz size hayallerinizdeki tasarımı ve hatta daha fazlasını sunmak. Bu nedenle bize kendiniz ve hayalleriniz ile ilgili verebileceğiniz her detay büyük önem taşıyor. Davet mekanınızın herhangi bir fotoğrafı, sizin için özel olan herhangi bir obje, en sevdiğiniz renk, sevdiğiniz çizgi film kahramanı, belki bir film ya da ülke… Kısacası sizi anlatan, sizinle özdeşleşmiş sevdiğiniz ne varsa..
Bu görüşmede önem verdiğimiz bir diğer nokta ise kullanılacak kağıt, kumaş, renkler, dekoratif objeler vs gibi detaylar konusundaki tercihlerinizi de belirlemek.

Ön çalışma yapıyoruz.

Size ilişkin detaylar ve ürün tercihlerinizi göz önünde bulundurarak sunacağımız ürün/hizmetler için tahmini bir fiyat aralığı sunuyoruz. Tahmini teslimat süresini de size iletiyoruz. Bu aşamada sizden beklentimiz teklifi gözden geçirmeniz ve uygunluğunu bize iletmeniz. Bütçe revizesi talep ederseniz ürünler üzerinde küçük değişiklikler yaparak bütçenize en uygun ürün/hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Örnek tasarımlar hazırlıyoruz.

Teklifi kabul etmeniz halinde, tercihlerinizi göz önünde bulundurarak örnek tasarımlar hazırlıyoruz. Renkler, kağıtlar, kumaşlar, süsleme malzemeleri, baskı teknikleri gibi tüm detayları bu aşamada sizlerle birlikte netleştiriyoruz. Yüz yüze görüşerek ya da telefon/e-posta yoluyla tasarımlar üzerindeki revize/değişiklik talepleriniz alıyoruz.

Tasarıma son halini veriyor ve basıma/hazırlığa geçiyoruz.

Değişiklik taleplerinizi yerine getiriyor ve bir ya da birkaç aşamada tasarıma son halini veriyoruz. Dijital ortamda tasarımın son halini sizlerle paylaşıyor ve onayınızı bekliyoruz. Onayınız sonrasında basım/hazırlık aşamasına geçiyoruz.