SSS

1. Özel tasarım siparişlerde tasarım süreci ne kadar sürmektedir?

Tasarım süreci, ürünün özelliklerine göre değişmekte olup 1-3 hafta aralığındadır.

2. Ne zaman sipariş vermeliyim?

Ürünlerin hazırlanma süresi değişkenlik göstermekle birlikte organizasyon tarihinden minimum 2 ay önce sipariş verilmelidir. Baskıya giren, ithal malzeme kullanılan ya da el işçiliği gerektiren ürünlerde hazırlık süresi daha uzun olduğu için siparişlerde bu noktaya dikkat edilmelidir.

3. Mevcut ürünlerin kişiselleştirilebilmesi ne demek?

Öncelikle mevcut tasarımlarımızdan bir ya da birkaçını beğeniyorsunuz. Bu tasarımların beğendiğiniz noktalarını birleştirebiliyoruz. Kağıt, renk, kumaş, boyut, yazı tipi, yazı metni, süsleme malzemesi gibi detayları da seçebilme olanağına sahipsiniz.

4. Özel tasarım/kişiselleştirme için ekstra ücret alıyor musunuz?

Özel tasarım yapmak veya mevcut bir ürünü beğeninize göre kişiselleştirmek için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Amacımız mutlu olacağınız, sizi yansıtan ürünleri size sunmak.

5. Bir organizasyonum var ancak aklımda hiç bir fikir yok. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Mevcut koleksiyonumuzdan seçim yapabilirsiniz. Tamamen size özel bir tasarım istiyorsanız mutlaka aklınızda bir fikir olmasına gerek yok. Zaten amacımız sizin aklınızda herhangi bir şey olmasa bile sizi ve zevklerinizi anlayıp organizasyonunuza en uygun ürünleri sunabilmek ve sizi memnun edebilmek.

6. Teslimat nasıl yapılıyor?

Ürünlerimizin çoğu için ofisimizde elden teslimat ya da kargo seçeneklerini kullanıyoruz. Ancak bazı ürünler hassasiyetleri sebebiyle sadece ofisimizde elden teslim edilmektedir.
 Kargo ücreti size aittir. Anlaşmalı kargo şirketimizi tercih edebilirsiniz ya da sizin seçeceğiniz bir şirketi kullanabiliriz.

7. Şehir dışına/yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Kargoda taşınması mümkün olmayan hassas ürünler dışındaki tüm ürünlerimizi şehir dışına/yurt dışına kargo ücreti size ait olmak üzere gönderiyoruz. Anlaşmalı kargo şirketimizi de tercih edebilirsiniz.

8. Ödeme nasıl yapılmaktadır?

Herhangi bir tasarım süreci olmayan hazır ürünlerde ürün bedeli sipariş esnasında alınmaktadır. 
Özel tasarım ya da kişiselleştirilebilir ürünlerde bedelin %50’si tasarımı onaylamanız ile, basıma/hazırlığa geçmeden alınmaktadır. Bu bedelin iadesi mümkün değildir. Geriye kalan bakiye ise kargolanan ürünlerde kargo öncesinde, elden teslimat yapılacak ürünlerde ise teslimat ile eş anlı talep edilmektedir.

9. Ürün fiyatlarınıza KDV dahil midir?

Ürün fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

10. Doğum günü, yıldönümü vb kutlamalar için kutlama mekanında uygulama yapıyor musunuz?

Uygulama bazında değişen ücretler karşılığında uygulamayı biz de gerçekleştirebiliyoruz.